4 lutego 2014

Makijaż: Mój sposób na kreski - film
Hej dziewczyny!

Tak jak obiecałam jakiś czas temu... zaczęłam nagrywać filmy na YouTube :) Właśnie udało mi się nagrać, skleić, wyrenderować i opublikować pierwszy :D

Ponieważ dostaję od Was wiele wiadomości na temat tego, jak rysuję kreski, postanowiłam, że będzie to temat mojego pierwszego wystąpienia :) Mam nadzieję, że ta nocna pora przytłumi Waszą uwagę i nie będziecie tak krytyczne!

Ogólnie ciężko mi mówić do kamery, nie jestem dobrym lektorem, nie potrafię się skupić i muszę sobie dokładniej zapisywać, o czym chcę powiedzieć :D Także większość filmu to zlepek spontanicznego mówienia na tematy okołokreskowe, gdzie poruszyłam ogólnie zagadnienia pędzli, linerów i samej techniki :D

Mam nadzieję, że się spodoba!

(swoją drogą, mimo renderowania w większej rozdzielczości dostępne jest tylko 360p... bu! Następnym razem wezmę lepszy aparat :P)

7 komentarzy:

 1. Fajny debiut :) Zasubskrybowałam kanał :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie wyszło! Jesteś taka urocza! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. super! to teraz czekam na dużo więcej filmików! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. ja mam 720 hd :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. właśnie już widzę, że się zmieniło, zapomniałam, że jutub potrzebuje czasu na wgranie pozostałych opcji :)

   Usuń

Dziękuje za wszystkie komentarze - każdy z nich zauważam i dokładnie czytam. To bardzo motywujące i miłe, gdy zostawiacie je pod moimi postami.

Proszę o nie zostawianie wpisów będących czystą reklamą bloga, profile zawierają Wasze adresy, na które zawsze z chęcią wchodzę.