10 grudnia 2012

Paznokcie: Imprezowe zdobienie

Hej wszystkim!

Przepraszam, po raz kolejny, za ten zastój na blogu i małą częstotliwość notek. Dużo wydarzeń zbiega się w jednym czasie, chodzę wiecznie niewyspana i nawet nie mam jak wygospodarować czasu na makijaż, zdjęcia, recenzje(chyba pisałam już coś identycznego...). Takie życie pracującego studenta dziennego :D

Także, po narzekaniach, przechodzę do sedna notki. Dzisiaj krótko i na temat, czyli prezentacja mani, który według mnie idealnie pasuje na imprezę. Zdobienie miało imitować ćwieki, ale efekt nie do końca je przypomina, mimo tego uważam, że jest ciekawy i zwraca uwagę, jednocześnie stanowi coś ciekawszego, niż jednolite paznokcie, a wykonanie jest banalne.


Czarną bazę stanowi lakier z zeszłorocznej limitki Essence, Vampire's Love - Hunt me if you can. Na to został nałożony matowy top również z Essence. Gdy całość wyschła, srebrnym lakierem z Vipery do zdobień wykonałam jednakowe kropki - za pomocą sondy. Koniec przepisuj :)
Jak Wam się podoba? Wykonałybyście sobie takie zdobienie na jakieś wyjście? 
Nie przeszkadza Wam taki nadmiar lakierowych notek, zamiast makijaży/recenzji? :D

Co ciekawe - to już mój setny post :D Przepraszam, że nie przygotowałam nic specjalnego, ale nie mam ostatnio do niczego głowy...

24 komentarze:

 1. Świetne pazurki. Uwielbiam takie motywy:) Bardzo podoba mi się sposób pisania postów przez Ciebie:) A więc obserwuję:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Proste, a efektowne. To lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ćwieki czy prawie-ćwieki, mnie się bardzo podoba:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie ćwieki na biedno :D Ale dziękuję :)

   Usuń
 4. Super proste a robią wrażenie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Im prościej tym lepiej to jednak dobra zasada :)

   Usuń
 5. bardzo lubię kropki na paznokciach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja średnio, ale tutaj mi się spodobały :D

   Usuń
 6. swietny opomysl czern i srebro bardzo aktualnei modne ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No proszę, wbiłam się z tym mani idealnie :)

   Usuń
 7. jakie równiótkie Ci wyszły :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wszystkie komentarze - każdy z nich zauważam i dokładnie czytam. To bardzo motywujące i miłe, gdy zostawiacie je pod moimi postami.

Proszę o nie zostawianie wpisów będących czystą reklamą bloga, profile zawierają Wasze adresy, na które zawsze z chęcią wchodzę.