9 maja 2012

Makijaż: Konkursowe

Hej dziewczyny,
dzisiaj post trochę innego typu. Wraz w wejściem w świat blogosfery postanowiłam spróbować swoich sił w konkursach. Udało mi się wystartować w dwóch zmaganiach organizowanych przez blogerki, obydwa polegały na wykonaniu makijażu. Zawody już się zakończyły, zwyciężczynie zostały wybrane, więc chciałabym się podzielić moimi wypocinami :) A jak mi poszło? O tym za chwilę.

Pierwszy z nich był organizowany przez pewnie wielu doskonale znaną Agabil z Agowych petitek. Zadanie polegało na wykonaniu makijaży dla prawdziwej Lady Mineral. Moja propozycja:Makijaż przypadł jury do gustu i udało mi się, wraz z dwoma pozostałymi finalistkami, wygrać. Dla zainteresowanych pozostałe zwycięskie makijaże: Konkurs Lady Mineral

Dla potrzeb tego konkursu wykonałam dwa makijaże i miałam dylemat, który wybrać. Wysłałam w końcu ten przedstawiony wyżej, ale pokaże Wam też drugi, co ma się marnować:

Taki zakręcony, kolorowy, zupełne przeciwieństwo :)

Drugim konkursem, do którego się zgłosiłam, był "Konkurs na 100", organizowanym przez Trustmyself z Trustmyself MakeUp. Moją inspiracją były STOkrotki:

Konkurencja była spora, wiele dziewczyn wykonało makijaże. Niestety, nie udało mi się zgarnąć głównej wygranej :) Jeżeli chcecie zobaczyć, co kto zmalował i jaki makijaż wygrał - wejdźcie: Konkurs na 100

Osobiście udział w takich konkursach sprawia mi wiele przyjemności. Nie tylko ze względu na nagrody, ale możliwość sprawdzenia się, interpretacji tematu i zmalowania ciekawych makijaży :) Jest to większe wyzwanie, niż np popularne rozdania, trzeba poświęcić na to trochę czasu i uwagi.

A jak wy oceniacie takie konkursy? Bierzecie udział, czy raczej wolicie potem oceniać takie prace?
Często zgadzacie się z werdyktem, czy może macie odmienne zdanie?

12 komentarzy:

 1. drugi baaardzo mi się podoba :) masz włączoną weryfikacją obrazkowa ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje :)
   Już z tymi komentarzami poprawiłam, muszę przejrzeć, jak się ma reszta ustawień ;)

   Usuń
 2. Drugi jest przepiękny ;) Jestem pod ogromnym wrażeniem.

  W wolnej chwili zapraszam do mnie na news ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie piękne i bardzo precyzyjnie wykonane :)

  OdpowiedzUsuń
 4. makijaże profesjonalne, pastele ci pasują, to zdecydowanie twój sezon;) A swoją drogą co udało ci się wygrać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U Agi zgarnęłam podkład mineralny Lady Mineral :)
   Dziękuje, w takim razie będę celować w pastele w letnim sezonie :)

   Usuń
 5. Wszystkie makijaże mi się podobają, ale w szczególności ten pierwszy! Jest obłędny :)))
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. przepiękne, a do tego masz niezwykle ładny kolor oczu:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wszystkie komentarze - każdy z nich zauważam i dokładnie czytam. To bardzo motywujące i miłe, gdy zostawiacie je pod moimi postami.

Proszę o nie zostawianie wpisów będących czystą reklamą bloga, profile zawierają Wasze adresy, na które zawsze z chęcią wchodzę.