22 sierpnia 2013

Paznokcie: Maczki

Hej dziewczyny :)

Dzisiaj szybko pokaże Wam, co powstało z połączenia lakieru Delia Coral 168 i Golden Rose Jolly Jewels 118. Zdobienie ze względu na kolory skojarzyło mi się z makami - same zobaczcie :)


Delię Coral pokazywałam Wam już kiedyś. Jest to kremowa czerwień z lekką nutą pomarańczy. Sam lakier jest bardzo przyjemny, kryje przy dwóch warstwach i dość szybko schnie.


Golden Rose Jolly Jewels to nowość na blogu, wygrałam go w konkursie Defilada Gwiazd. Trochę się bałam, że przyjdzie jakiś numerek, który już mam, ale na szczęście 118 nie posiadam w kolekcji i stał się trzynastym 'błyskotkiem' od Jolly Jewels. Składa się z czarnych i białych drobinek, urozmaiconych srebrem. Podoba mi się jego prostota i myślę, że będzie pasował do wielu lakierów. Ja skontrastowałam go z czerwienią i tak powstało to mani :)

Dajcie znać, czy Wam się podoba oraz w jakim połączeniu widziałybyście jeszcze Jolly Jewels 118 :)

11 komentarzy:

 1. Śliczne paznokcie, pięknie się prezentuje to połączenie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten glitter do wszystkiego pasuje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się ten JJ, dzięki niemu paznokcie faktycznie wyglądają jak maczki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdecydowanie kojarzy mi się to z makiem. Super połączenie;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne połączenie tego koloru z tymi kropeczkami. Może na zielonym było by fajnie ?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wszystkie komentarze - każdy z nich zauważam i dokładnie czytam. To bardzo motywujące i miłe, gdy zostawiacie je pod moimi postami.

Proszę o nie zostawianie wpisów będących czystą reklamą bloga, profile zawierają Wasze adresy, na które zawsze z chęcią wchodzę.