12 maja 2013

Projekt Układ Słoneczny: Wyniki Rozdania

Bez zbędnych ceregieli - wyniki rozdania, które ogłosiłam w poprzedniej notce ;) Żadna z Was nie chciała rezygnować, z każdej z Was jestem dumna i niesamowicie się ciesze, że chciałyście brać udział w tym projekcie, chciałabym nagrodzić Was wszystkie - ale niestety, zdobyć upominek może tylko jedna :)


Mam nadzieję, że nadal będziecie chciały tworzyć piękne makijaże i skończycie zabawę wraz ze mną :D Kto więc zwyciężył?


Miss, następnym razem dostaniesz bana na moje konkursy :D Zastanawiałam się nad tym wyborem, ale myślę, że Missesstyle zasłużyła sobie na niego - specjalnie przełamała się i dla zabawy zaczęła tworzyć, w sumie brała też najczynniejszy udział w całej zabawie, dodając więcej makijaży niż ja jako organizatorka :D Mam nadzieję, że paletka nie będzie leżała zakurzona w szufladzie i będziesz po nią sięgała często, a na pewno częściej, niż robiłabyś to przed zabawą ;) Czekam więc na adres!

Ja tym czasem znikam, ale obiecuje, już na prawdę, że pojawię się niedługo - trochę za dużo mam w obecnej chwili na głowie. Do przeczytania więc!

9 komentarzy:

 1. Gratulacje :-) w pełni zasłużona nagroda :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie piekne, ale zwyciezczyni faktycznie byla najlepsza!:) wielkie gratulacje!!!:*

  OdpowiedzUsuń
 3. Aaaaaaaaa dziękuję!! :)))
  Obiecuję po paletkę sięgać - zwłaszcza że ta zabawa zmotywowała mnie do malowania i "złapałam bakcyla" więc czuję w kościach że jeszcze nie jeden projekt przede mną :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje!

  Świetne te makijażę!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wszystkie komentarze - każdy z nich zauważam i dokładnie czytam. To bardzo motywujące i miłe, gdy zostawiacie je pod moimi postami.

Proszę o nie zostawianie wpisów będących czystą reklamą bloga, profile zawierają Wasze adresy, na które zawsze z chęcią wchodzę.