15 września 2012

TAG: Versatile Blogger Award

Hej wszystkim! 

Dziś w notce nie makijażowo, nie urodowo, za to TAGowo :D Zostałam 'pacnięta' przez Zielone Serduszko, za co jej bardzo dziękuję :) Więc zaczynamy!


Zasady zabawy są następujące:

1. Nominuj 15 blogów, które Twoim zdaniem na to zasługują;
2. Poinformuj o tym fakcie autorów nominowanych blogów;
3. Ujawnij 7 faktów o sobie;
4. Podziękuj nominującemu blogerowi u niego na blogu;
5. Pokaż nagrodę Versatile Blogger Award u siebie na blogu.
Zacznę od 7dmiu faktów o mnie, co może być ciężkie...
1. Jestem fanką makaronu. Potrafiłabym jeść makaron na każdy posiłek dnia. A w duecie ze szpinakiem - cały czas :D
2. Zawsze przywiązuję straszną uwagę do estetyki każdej pracy, którą wykonuje - czy to rysunek, czy makijaż. Wszystko musi być idealnie dopracowane, każda linia, kreska, czy roztarcie cienia.
3. Kiedyś miałam straszną obsesję idealnych rzęs - musiały być perfekcyjnie pomalowane i rozczesane. Teraz w sumie też, ale już nie przywiązuję do tego wagi - za dużo czasu to zajmuje, w dodatku żaden tusz do rzęs nie może sprostać moim oczekiwaniom.
4. Mimo tego, że wykonywana przeze mnie praca musi wypaść idealnie, w moim otoczeniu panuje straszny bałagan, który według mnie jest po prostu twórczym chaosem :P Nie potrafię się pod tym względem zorganizować i zawsze brakuje mi miejsca na wszystkie drobiazgi.
5. W moim domu zawsze ceniło się zwierzaki - prócz gromady szczurów, posiadam również pod opieką kota Kaaja :)
6. Może niektórzy wiedzą, może nie, ale kocham rysować i mam zamiar w przyszłości z tego żyć. Farby, ołówki czy rysowanie tabletem w PS - to mój żywioł. Można mnie podglądnąć na moim drugim blogu - SZKICZ
Boże, cały czas pokazuję to samo, mogłabym się postarać i narysować coś nowego :P
7. Lubię wszystko, co związane z orientem - motywy, szale, kolory, zapachy, smaki... Nie wiem czemu, ale fascynują mnie kraje Azji i chciałabym kiedyś się tam udać.

Ciężkie było to zadanie, ale teraz czas na moje nominację do Versatile Blogger Award :)

9 komentarzy:

 1. Dzięki :*

  A ja między innymi dla Ciebie wstawiłam info na moim FB. Zaglądnij i proszę podejmij wyzwanie :D Wg mnie masz ogromne szanse :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o dziewczynę z Manhattanu ;)

   Usuń
  2. Jamapi, bardzo dziękuję, że tak we mnie wierzysz ;) Widziałam już tą informację, jednak niestety nie wystartuje - Manhattan jak na razie jest na czerwonej/niepewnej liście PETY, dlatego wzięcie udziału kłóci się po prostu z moimi poglądami. Jednak na prawdę miło mi, że uważasz, że dałabym radę :)

   Usuń
  3. W sumie potem o tym pomyślałam ...

   Usuń
 2. Dziękuję za otagowanie :) Postaram się wkrótce odpowiedzieć!

  OdpowiedzUsuń
 3. Też uwielbiam makaron z szpinakiem ;) Ogólnie szpinak mogłabym jeść w każdej postaci ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tak samo, w pierogach, naleśnikach, sam, na okrągło :D Na zmianę z makaronem mógłby stanowić moją podstawę diety :P

   Usuń
 4. O! Czyżby spotkała się makaronowa mafia? ;) Ja też uwielbiam makaron. W każdej postaci, tak samo jak szpinak. Gratuluję wyróżnienia, zasłużone! Jeszcze zbieram szczękę z podłogi, tak zachwyciły mnie Twoje rysunki!!!! Jestem pewna, że uda Ci się bez problemu realizować swoje pasje w życiu zawodowym.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jesteś niesamowicie utalentowana! Trzymam kciuki, żeby pozwoliła na niezależność finansową:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wszystkie komentarze - każdy z nich zauważam i dokładnie czytam. To bardzo motywujące i miłe, gdy zostawiacie je pod moimi postami.

Proszę o nie zostawianie wpisów będących czystą reklamą bloga, profile zawierają Wasze adresy, na które zawsze z chęcią wchodzę.