31 maja 2016

Makijaż: Żółty z połyskiem


Cześć wszystkim :) 
Dzisiaj mam dla Was kolejny makijaż w typowo letnich, jaskrawych kolorach. Jakby tego było mało, dodałam tez odrobinę połyskującego brokatu - zobaczcie, co z tego wyszło ;)


20 maja 2016

Kolorówka: Pixie Cosmetics, Mineral Rouge Powder | Swatche wszystkich odcieni róży mineralnych


Cześć wszystkim :)
Jakiś czas temu Pixie dało znać, że do ich kolekcji podkładów, korektorów i akcesoriów do makijażu dołączy kolejna kategoria kosmetyków - róże mineralne. Trzeba przyznać, że udaje im się coraz bardziej wkręcić na nowo w mineralny świat. Szczerze, byłam ciekawa, co ciekawego przygotują. 

Z mineralnymi różami mam same dobre doświadczenia, na podstawie wielu miesięcy czy nawet lat obcowania z produktami EDM, Anabelle czy Amilie. Oferują one świetne, ciekawe odcienie, powalającą pigmentację, wydajność i przede wszystkim prawie nieograniczony czas przydatności do użycia - w końcu minerały ;) Kilka próbek Amilie mam do dzisiaj (kupowałam je jakoś 2 lata temu?), ponieważ dzięki świetnej pigmentacji wystarczy odrobina, by wyczarować rumieniec. Jak w porównaniu z nimi wypadną Pixie?


19 maja 2016

Kolorówka: Trio do konturowania Sensique | Desert Dreams & Desert Rose


Cześć wszystkim :)
Kosmetyki do konturowania to już must have w kosmetyczce każdej kobiety, która bardziej interesuje się makijażem. Rozświetlacz, bronzer, róż - bez tych produktów wiele z nas nie wyobraża sobie codziennego rytuału malowania twarzy. Ja z pewnością należę do tej grupy, w dodatku produkty tego typu można u mnie spotkać w większej ilości egzemplarzy - kilka bronzerów, parę rozświetlaczy i wręcz niezliczona ilość róży (już nawet nie liczę...).


17 maja 2016

Relacja: Otwarcie nowego Ekopasażu Helfy we Wrocławiu

Ciężko się zdecydować ;)

Hej wszystkim :)
Dzisiejszy post będzie trochę inny niż zazwyczaj - zapraszam na luźną relację z otwarcia nowego Ekopasażu Helfy we Wrocławiu :) Punkt powstał na ulicy Sienkiewicza, tuż przy placu Bema. Oficjalne otwarcie odbyło się 12 maja od godziny 14:00, ja pojawiłam się w lokalu tego samego dnia, lecz nieco później.


5 maja 2016

Kolorówka: Idealny korektor mineralny pod oczy? | Annabelle, Amilie, Pixie + mój sposób


Cześć wszystkim :)

W dzisiejszym poście chciałam poruszyć temat korektorów mineralnych i ich zastosowania pod oczy. Kosmetyki mineralne darzę na prawdę wielką sympatią i używam ich z przerwami od kilku lat. Jak pewnie większość minerałoholiczek, zaczynałam od Everyday Minerals, zarówno jeżeli chodzi o kolorówkę, jak i akcesoria w postaci pędzli. Na tą chwilę mamy na szczęście wiele polskich marek, które nie ustępują tym zagranicznym jakością, a są o wiele lepiej dostępne.