29 kwietnia 2016

Makijaż: Cut crease w naturalnych brązachCześć wszystkim :) 
Dziś mam dla Was kolejny makijaż, tym razem coś w naturalnych odcieniach, choć lekko drapieżnego ;) Makijaż typu cut crease jest jednym z tych popularniejszych, które pojawiają się na instagramie - trzeba przyznać, że jest coś w tej kresce - jednej strony graficznej, a z drugiej lekkiej i rozblendowanej.


19 kwietnia 2016

Makijaż: Szafirowe smoky eye | Pigment Inglot 313 Mamma Mia


Hej wszystkim :)
Dzisiaj zapraszam Was na makijaż w stylu wieczorowym. Do tego artystycznego wyżycia zainspirował mnie przepiękny pigment Inglot z kolekcji Mamma Mia - numer 313. Jest to bardzo mocny i błyszczący szafirowy odcień, o intensywnej bazie i wielu drobinach. Okazało się, że jest równie ciężki w obsłudze, co śliczny :D Baza kolorystyczna dość trudno się rozciera i mocno przywiera do skóry, bardzo łatwo można stworzyć plamy na oku. Nie wspominając też, że całość lubi się osypywać, a nawet najmniejsza drobinka pod okiem potrafi stworzyć katastrofę w postaci smurfowej twarzy ;)


12 kwietnia 2016

Kolorówka: Inglot, Baza pod cienie | nowa wersja w tubce |


Cześć wszystkim :)
W dzisiejszym poście chciałam Wam przybliżyć nową wersję bazy pod cienie Inglot. Dotychczas mogłyście spotkać się z wersją w słoiczku, która jednak, tak szczerze, pozostawiała wiele do życzenia. Z dystansem podchodziłam więc do nowego produktu tego typu, ostatecznie jednak zdecydowałam się na zakup, szczególnie, że w mojej kosmetyczce zabrakło profesjonalnego produktu tego typu.


8 kwietnia 2016

Makijaż: Mój sposób na idealny, dzienny makijaż - krok po kroku | Konturowanie oka

Cześć dziewczyny :)
W dzisiejszym poście chciałam Wam przybliżyć mój sposób na ulubiony dzienny makijaż. Jeszcze ani razu mnie nie zawiódł i od dłuższego czasu maluje się w ten sposób, gdy nie mam czasu na coś bardziej wymyślnego. Jednocześnie idealnie podkreśla oko, jest nieprzesadzony i wiem, że zawsze będę wyglądała w nim dobrze :)